wtorek, 10 marca 2009
Ekhmmm...

Jest mi trochę tak... dziwnie i miło zarazem, bo już jakiś czas temu dostałam nagrodę Kreativ Blogger od Agi z Czytulanek ;) Trochę się waham, czy dać się wciągnąć do zabawy, bo dla mnie trochę łańcuszkowe to jest, ale co tam, niech będzie.

Zasady są takie: nagrodzony umieszcza logo nagrody na swoim blogu, następnie sam nominuje siedmiu blogerów i powiadamia ich o swojej nominacji.

I tyle... Czyli pozostało mi tylko podać, kogo ja wybieram. Nominuję sześć blogów, siódme miejsce pozostawiając wszystkim, którzy mnie inspirują na co dzień - do działań, do myśli, do wyborów, do życia... Co tu dużo mówić - pisanie bloga (blogów) sprawia mi sporo radości. Fantastycznie, że ktoś coś takiego wymyślił :)

And the winners are...

Anna Pe

Buuduuar

Gosi Scrappasja

Made by Oldzia

Ośla Łączka

O tempo e o deserto

Logo nagrody wygląda tak:

Dziękuję za uwagę. Ekhmmm...

poniedziałek, 06 lutego 2006
Spoko Maroko

Dzisiaj odnalazłam spokój, chociaż równie dobrze mogłam się miotać jak do tej pory.

Nie odliczałam minut do przyjścia opiekunki, do powrotu męża, itp.

Zaakceptowałam siebie w upływie czasu, nie mogę przecież nic na to poradzić, że ucieka.

Dzisiaj mam postawę "Carpe diem". Nie marwtię się zbytnio ani nie denerwuję. Poprostu żyję i pozwalam Życiu się opleść. Nie szarpię się, żeby przejąć nad wszystkim kontrolę.

niedziela, 05 lutego 2006
Wspomnienia
Usypiałam dziecko i nagle przypełzły do mnie wspomnienia z dzieciństwa. Zamknęłam oczy i... pod powiekami przeszłości zobaczyłam obrazy, usłyszałam głosy, poczułam smak i zapach. Zapamiętałam kawałki przestrzeni, zarysy twarzy, kilka chwil. Raczej radosne wydarzenia niż smutne. A może częśc z nich zapisać gdzieś? Chyba nie tutaj jednak. A może porobić kilka zdjęć z takich miejsc, które kiedyś były dla mnie ważne? Warto pielęgnować wspomnienia.